eTasarım*
eKasa
eAidat
İlk Ay ÜCRETSİZ
1 Bağımsız Bölüm Aylık 5 TL
e-Aidat
İlk Ay ÜCRETSİZ
Aylık 99 TL
e-Kasa
ne dediler
  datab
 • Datab
  Datab bir e-hesapdefteri servisidir. Bu amaçla kullanıcılarına e-hesapdefterleri sunar.
 • Datab e-Aidat
  Datab e-Aidat, yöneticilerin apt/site, plaza, iş hanı vs ile ilgili tüm işlemleri oturdukları yerden yapabilmeleri; mat malikleri, kiracılar ve mülk sahiplerinin site ile ilgili tüm muhasebe kayıtlarına erişebilmeleri, katları ile ilgili arıza bildiriminde bulunmaları için geliştirilmiş bir online site yönetim & ön muhasebe uygulmasıdır.
 • Datab e-Kasa
  Mali hareketlerin ön muhasebesinin tutulması amacıyla kullanılır.
 • Datab e-Tasarım
  İşletmeniz veya kişisel kullanımınız için talebiniz ve ihtiyacınız doğrultusunda sadece size özel e-hesapdefterleri tasarlıyoruz. Sparişinizi iletmek için lütfen yeni hesap açınız.
 • Datab IOT
  Arduino ve Raspberry Pi sensör verilerinizi datab-iot defterinize kaydedin, infografikleştirin. Örneğin; her 10 dk'da bir sensörünüzle ortamın hava sıcaklığını, nemini ölçün ve datab'a kaydedin. Bu sayede dilerseniz kendi meteoroloji istasyonunuzu kurun.
 • Gizlilik & Güvenlik Politikamız
  Datab'da bulunduracağınız her veri 6689 sayılı kişisel verilerin korunması kanunu kapsamınca gizli tutulur, paylaşılmaz.
  Datab e-Aidat ürününde, güvenlik politikamız gereği kullanıcıdan/siteden site adı ve şehir bilgisi dışında adres bilgisi talep edilmemektedir.

  Veriler her 10-15 dakika arası bir sürede farklı sunucularda yedeklenir.